Background Image

Su Kimyasalları

SU ŞARTLANDIRMA

image

HidroChem Kimya A.Ş.

Hidrochem Kimya A.Ş, su şartlandırma, proses ve yüzey işleme kimyasalları ve ilgili hizmetleri alanında lider bir kimyasal dağıtım ve teknik servis şirketi olan Arenco Türkiye ile yapmış olduğu işbirliği ile hizmet vermektedir. Arenco Türkiye, know-how ve AR-GE yoluyla formülasyonlar üreten, geniş teknik desteğe sahip özel uygulama teknolojileri sunan, müşterilere ve distribütörlere kompleks tedarik zincirleri sağlayan British Arenco Chemicals LLC International Company'nin özel lisansı altında faaliyet göstermektedir.


Hidrochem ve Arenco Türkiye, müşterilerinin proses, su, enerji ve hammadde verimliliğini iyileştirmek için uzmanlık, uygulama bilgisi ve kimyasallar sunmaktadır. Hidrochem ve Arenco Türkiye bir kimyasal dağıtım şirketinden daha öte; Müşterilerine ve tedarikçilerine pazar bilgisi ve yenilikçi çözümler sunarak, katma değerli hizmetler yaratarak teknik uzmanlık sağlamayı amaç edinmiş bir ortaktır..

image

Şeffaflık ve ölçülebilir istatistik olmaksızın hiçbir çevresel çaba veya vaadin karşılığının olmadığının farkındayız. Bu nedenle Arenco Dynamics, her bir müşterinin hedeflerini yalnızca maliyetler veya düzenleyici standartlar açısından değil, çevre için tasarruf sağlaması ve dünyanın sürdürülebilirliği için tasarruf etmesi için bir takım araçlar sunar.


Hidrochem ve Arenco Türkiye ilişkilere değer verir; müşteri ve tedarikçileri uzun vadeli iş ortakları olarak görerek, onları ömür boyu kazanmayı amaçlar. Hidrochem ve Arenco'nun başlıca başarısı, sürdürülen ürün kalitesi, optimize lojistik, üretkenlik ve üst düzey teknik servis standartları üzerine odaklanarak performansı yön verici kılmaktır.